Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

facebook android iphone ayarlari

Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?
Müşteri Hizmetleri. Yazıyı Beğendin mi?

Snapchat son zamanlarda en popüler olarak kullanılan ve en eğlenceli resim paylaşım uygulamalarından bir tanesi. Uygulamlayı kullanmak için e-posta adresiniz ile Snapchat’e kayıt olup telefon numaranızı uygulamaya onaylatmamız gerekiyor. Tabii ki uygulamadan çıkabilirsiniz, şifrenizi unutabilirsiniz. Snapchat’in ise en olumsuz yanı Türkiye üzerinden Support bölümünün çalışmaması, Türkiye’de ip adresleri üzerinden Support bölümüne ulaşmak imkansız.. Yani bilgisayarınızın ve ya telefonunuzun üzerinden şifrenizi değiştiremediğiniz zaman ne yapmamız gerekiyor sizler için açıklıyoruz.

facebook müşteri hizmetleri

Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

 

Snapchat Şifre Değiştirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan ve ya mobil cihazınızdan yapabilirsiniz.

Snapchat şifre değiştirme işlemini mobil cihazınızdan yapmanız için; öncelikle Hotspot Shiled uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Bu güvenli bir VPN uygulamasıdır. Hotspot Shiled uygulamasını indirtikten sonra uygulamayı açarak aktif hale getiriyoruz. Bunun için uygulamayı açtığınızda, sizi yönlendirdiği şekilde mobil cihazımızın içerisinden VPN profilini oluşturmayı onaylıyoruz. Hotspot Shiled bir haftalık VPN kullanımını size ücretsiz olarak veriyor. Bir hafta sonrasında ise ücretli olarak kullanabiliyorsunuz.

Hotspot Shiled uygulamasını aktifleştir dikten sonra Snapchat’in kendi içerisindeki “Oturum aç > Şifreni mi unuttun?” kısmından Support sayfasına sorunsuz bir şekilde gelerek şifre sıfırlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Snapchat şifre değiştirme işlemini bilgisayarınızdan yapmanız için; tarayıcınıza eklenti kurmanız gerekiyor. Bu işlemi de Google Chrome üzerinden “ZenMate” eklentisini kurup aktif etmeniz gerekiyor. Bunun ardından snapchat.com’dan Support kısmına girebilir ve şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri numarası

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir