Playstation 3 Kolu Windows’da Nasıl Çalıştırılır

facebook android iphone ayarlari

Playstation 3 Kolu Windows’da Nasıl Çalıştırılır
4 - 1 OY

Eğer bir Playstation 3 sahibiyseniz Dualshock 3 kumandanızı PC üzerinde de kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat kolu doğrudan bağladığınızda, Windows üzerinde PS3 kumandası olarak tanınsa bile, herhangi bir oyunda oynayamıyorsunuz.

facebook müşteri hizmetleri

İnternet üzerinde bulunan programlar sayesinde Dualshock 3 kontrol cihazını bilgisayar üzerinde kullanmanız mümkün. Şimdi vereceğimiz rehberi takip ettiğiniz taktirde Playstation 3 kumandanızı, kablolu veya kablosuz olarak, sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Öncelikle ihtiyacımız olan programları ve sürücülerini indirmeliyiz. İhtiyacımız olan programın ismi MotioninJoy. İndirdiğimiz sürüm 0.7.1001 ve rehberimiz bu sürüm üzerinde uygulanmıştır. Programı verdiğimiz bağlantı xinputer.com/download/MotioninJoy_071001_signed.zip üzerinden doğrudan indirebilirsiniz. Hem 32-bit hem de 64-bit versiyonları verdiğimiz bağlantıda bir arada bulunmaktadır.

Bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olan versiyonu yüklemeniz gerekiyor. Yükleme sırasında herhangi bir Bluetooth adaptörünün bilgisayarınıza bağlı olmamasına dikkat edin.

Müşteri hizmetleri numarası

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

One thought on “Playstation 3 Kolu Windows’da Nasıl Çalıştırılır

  • 8 Mayıs 2016 at 01:09
    Permalink

    code:0X-1ffffdb9 hatasını alıyorum

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir