Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

facebook android iphone ayarlari

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası
3.8 - 4 OY

Facebook çağrı merkezi müşteri hizmetleri telefon numarası Türkiye!

Facebook’ un Türkiye’ de her hangi bir Facebook desek hattı, Facebook müşteri hizmetleri veya Facebook çağrı merkezi bulunmuyor. Sadece hukuki ve vergisel anlamda bürosu bulunmaktadır. Facebook için yardım almak istiyorsanız, Facebook resmi sitesinde yer alan yardım bölümü inceleyebilirsiniz. Eğer telefondan yardım almak istiyorsanız özel destek hattı olarak 11870 teknoloji hattı bulunmaktadır. Bu hat Plus Telekom’ un özel bir hizmetidir. Ücretli bir hattır. İsterseniz bilgi alabilirsiniz. İsterseniz uzaktan bilgisayarınıza bağlantı yapılarak, sorununuz için yardım alabilirsiniz. Facebook şifremi unuttum ve Facebook hesabını kalıcı olarak silme haberlerimize bakmak ister misiniz?

Facebook kullanıcı adı ve hesap sorunu için: disabled@facebook.com

Facebook’ ta bazı talep durumları ve öneriler için: info@facebook.com

Facebook ile ilgili hesap ve kişisel güvenlik / gizlilik sorunları için: privacy@facebook.com

facebook müşteri hizmetleri

Grupları veya sayfaları şikayet için: appeals@facebook.com

Facebook’ un güvenlik sorunları ve açıkları için: warning@facebook.com

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

Facebook destek hattından alabileceğiniz bazı hizmetler: Facebook şifre şifrem çalındı ne yapmalıyım? Facebook hesabım çalındı. Facebook mail hesabım çalındı. Facebook e-posta hesabım çalındı adresi değiştirildi. Facebook hesap kurtarma. Facebook çalınan hesabı geri almak. Facebook şifre kurtarma. Facebook şifre öğrenme. Unutulan Facebook şifresini bulma. Çalınan Facebook hesabını geri alma kurtarma. Facebook kişi engelleme. Facebook kişi şikayet etme. Facebook’ ta birini şikayet etmek istiyorum. Bir kişiyi nasıl şikayet edebilirim. Facebook profil gizleme. Facebook hesabını gizleme. Facebook arkadaş listesini gizleme. Facebook hesabımda bulunan arkadaş listemi gizlemek istiyorum. Facebook bağlantı sorunu. Facebook bağlantı hatası. Facebook tekrar dene hatası. Facebook şifremi sıfırlayamıyorum. Facebook şifre sıfırlama hatası. Facebook şifre sıfırlama maili e-postası gelmiyor. Facebook telefonuma SMS mesajı gelmiyor. Facebook kod gelmiyor. Facebook neden geri dönüş yapmıyor? Facebook şifre sıfırlama nasıl yapılır?

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

 

Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası var mı ?

Teknoloji hattından Facebook dışında sorunlar içinde yardım alabilirsiniz. Twitter, YouTube, Instagram, WordPress, Blogger, My Yahoo, LinkedIn, DailyMotion, Fizy, Windows Live, Myspace, Google+, Flickr, Friendster, Foursquare, Delicious, Tumblr, SlideShare, Vimeo, FriendFeed, Gravatar, internet, bilgisayar, Android, iOS iPhone ve genel teknoloji sorunları için yardım talep edebilirsiniz.

Müşteri hizmetleri

Müşteri hizmetleri / Destek hattı

2 thoughts on “Facebook müşteri hizmetleri Türkiye telefon numarası

 • 30 Kasım 2017 at 12:49
  Permalink

  Hesabım çalındı nasıl alabilirim yardım lütfen 🙏

  Reply
 • 18 Aralık 2017 at 23:11
  Permalink

  Hattım iptal oldu simdi facebook giremiyorum sifremide bilmiyorum ne yapmam lazim

  Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir